Üçler Çanta

1969 yılında, 40 yılını bu sektöre adamış ve bugün aramızda olmayan Sadık EMİR tarafından kurulmuştur.
İzmir’in en iyi çanta ustalarından biri olan ve yaptığı işlerle hem sektör temsilcilerinin takdirini hem de müşterilerinin beğenisinin kazanan Sadık Usta’nın temellerini attığı Üçler Çanta, ustasının mirasını bugün de kararlılıkla korumakta ve sürdürmektedir.
Uzun yıllardan bu yana ürettiği; plaj ve kongre çantaları ile promosyon sektörüne, evrak çantaları, bilgisayar çantaları ve portföyler ile iş dünyasına, okul ve spor çantaları ve valizler ile de okul, spor ve seyahat yaşamına yönelik ürünleri ile hem yurtiçi hem de yurtdışı müşterileri tarafından aranan bir üretici olmuştur.
Ayrıca, müşterilerinin zihnindeki tasarımları ve özel taleplerini de, 40 yıllık bilgi birikimi ve rakipleri tarafından bile dikkatle takip edilen kaliteli işçiliği ile birleştirerek, Türkiye ve Avrupa’nın her yerinde hayallerine kavuşmuş mutlu müşteriler yaratmıştır.
Üçler Çanta, bugüne kadar olduğu gibi bugün ve yarın da dürüst, ahlaklı ve memnuniyet esaslı iş anlayışı ile kaliteli üretim felsefesini koruyarak içinde; güzel anılarınızı, mutlu zamanlarınızı ve ona ihtiyaç duyacağınız anlarınızı paylaşacağınız çantalar üretmeye devam edecektir.

İlker EMİR
Genel Müdür
ÜÇLER ÇANTA

ATÖLYEDEN